Tarol ezzel a zöldséggel a magyar termelő: itthon és külföldön is sokan keresik
Számos szántóföldi zöldség felvásárlási ára szenvedett el hatalmas zuhanást 2024-re.
Számos szántóföldi zöldség felvásárlási ára szenvedett el hatalmas zuhanást 2024-re.
Szükséges lépést tartani a technika fejlődésével, hiszen modern gépekkel, precíziós gazdálkodással hatékonyan lehet termelni.
Ha meg akarunk élni, akkor a legkorszerűbb eljárásoknak, legjobb technológiának és a humán háttér, a munkaerő és az irányítás legjobb embereinek kell közreműködnie benne.
A megtermelt tej minőségét tekintve az USA telepeinek felső öt százalékával van egy szinten a beledi Extra Tej Kft.
Hatalmas sikerrel és több mint 2000 fős rekordrészvétellel zárult a tizenegyedik Agrárszektor Konferencia.
Több mint 2000 fős rekordrészvétellel és hatalmas sikerrel zárult a Portfolio Csoport tizenegyedik Agrárszektor 2023 Konferenciája Siófokon.
Idén is díjazta a Portfolio Csoport a legsikeresebb és legkiemelkedőbb agrárgazdasági szereplőket az Agrárszektor 2023 Konferencián.
Szeptember 15-ig lehet benyújtani a nevezéseket a Portfolio Csoport idei rangos agrárdíjaira.
Szeptember 15-ig lehet jelentkezni a Portfolio Agrárdíjakra, az ünnepélyes átadóra Siófokon, az Agrárszektor 2023 konferencián kerül sor.
A Portfolio Csoport idén is díjazza a legsikeresebb és legpéldamutatóbb agrárgazdasági szereplőket, az elismerésekre 9 kategóriában szeptember 15-ig lehet nevezni.
A Portfolio Csoport idén is díjazza a legsikeresebb és legpéldamutatóbb agrárgazdasági szereplőket, az elismerésekre 9 kategóriában szeptember 15-ig lehet nevezni.

Egy berlini bevásárlóközpontba tévedt be egy vaddisznó, amelyet végül a rendőrök raklapok és rohampajzsok segítségével tereltek ki az épületből.
Fonyódon és Zamárdiban is felháborodást váltottak ki a Balaton partján felhalmozott, sötét és bűzös iszapkupacok.
Már idén tavasszal piacra kerülhet (egyelőre Ausztráliában) egy génszerkesztéssel foglalkozó angol nemesítőműhely munkájának eredménye.
Bár az elmúlt években mérhetően nőtt az egy főre jutó halfogyasztás, a hazai vásárlók továbbra is elsősorban az ünnepi időszakokban esznek halat.
A tokfélék a legveszélyeztetettebb halak közé tartoznak, a globálisan előforduló 26 fajuk veszélyeztetett.