
Ne várjon a tankolással! Mindjárt drágulnak az üzemanyagárak
Szerdától 7-7 forinttal emelkednek az üzemanyagárak.


600 forintra emelkedik a benzin átlagára.

Egyedül prémium benzinből tankoltunk többet, minden más üzemanyag forgalma meredeken esett.

A benzin beszerzési ára bruttó 4 forinttal csökken a hétvégén, a gázolajért bruttó 8 forinttal fizetnek kevesebbet majd a kutak.

A hét utolsó napjaiban 610-618 forintba kerülhet a benzin, illetve a gázolaj.

A gázolaj viszont drágul, és az ára még messzebbre kerül a benzinétől

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) eljárást indított. A traktorba 480 forintért lehet tankolni, több száz forinttal olcsóbban, mint piaci áron.

Egy berlini bevásárlóközpontba tévedt be egy vaddisznó, amelyet végül a rendőrök raklapok és rohampajzsok segítségével tereltek ki az épületből.
Fonyódon és Zamárdiban is felháborodást váltottak ki a Balaton partján felhalmozott, sötét és bűzös iszapkupacok.
Már idén tavasszal piacra kerülhet (egyelőre Ausztráliában) egy génszerkesztéssel foglalkozó angol nemesítőműhely munkájának eredménye.
Bár az elmúlt években mérhetően nőtt az egy főre jutó halfogyasztás, a hazai vásárlók továbbra is elsősorban az ünnepi időszakokban esznek halat.
A tokfélék a legveszélyeztetettebb halak közé tartoznak, a globálisan előforduló 26 fajuk veszélyeztetett.