2024. május 4. szombat Mónika, Flórián

A Fertilia Kft. álláshirdetése (x)

Agro Napló
A magyar tulajdonú műtrágyát gyártó és forgalmazó cég - Fertilia Kft. - kereskedelmi tevékenységének fejlesztéséhez értékesítő, szaktanácsadó munkatársat keres Fejér és Veszprém megye területére.

Feladatok:

-          a termelők intenzív, folyamatos látogatása, szaktanácsadás

-          műtrágya értékesítés

-          cég saját gyártású termékeinek népszerűsítése

Elvárások:

-          felsőfokú agrár végzettség

-          hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-          értékesítési tapasztalat

-          jó kommunikációs készség

-          megbízható, önálló munkavégzés, nagy terhelhetőség

-          B kategóriás vezetői engedély

-          kifogástalan MS Office kezelés

-          területen lévő lakhely

Amit kínálunk:

-          versenyképes jövedelem

-          munkavégzéshez szükséges technikai eszközök (gépkocsi, telefon, laptop, stb)

-          érdekes változatos munka, magas szabadságfokkal

Jelentkezés: az allas@fertilia.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal.

Címlapkép: Getty Images
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!