Álláshirdetés (x)

Agro Napló
A Timac AGRO Hungária Kft. az 50 éves múltra visszatekintő francia Roullier csoport tagja és magyarországi leányvállalata a hazai műtrágyapiac kiemelkedő szereplője. A vállalat műtrágya- és specifikus tápanyagpótlási megoldások, valamint mezőgazdasági segédanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A dinamikusan növekvő vállalat értékesítői csapatának bővítésére keres munkatársat Tolna és Zala megye területére.

Szaktanácsadó

munkakörbe

Feladatok:

  •        műtrágya és specifikus tápanyagpótlási megoldások értékesítése,
  •        műtrágyázási programok és technológiák elkészítése, szaktanácsadás,
  •        meglévő partnerekkel való kapcsolattartás és a vevőkör folyamatos bővítése.

Elvárások:

  •        felsőfokú agrárvégzettség,
  •        agráripari területen szerzett tapasztalat,
  •        kiemelkedő kapcsolatteremtő készség,
  •        felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  •        "B" kategóriás jogosítvány.

Előny:

  •        mezőgazdasági, vagy egyéb értékesítésében szerzett tapasztalat,
  •        multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,
  •        aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  •        versenyképes jövedelem,
  •        folyamatos szakmai továbbképzés,
  •        szolgálati autó, telefon,
  •        dinamikusan növekvő, nemzetközi cég háttere.

Jelentkezés módja: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát–fényképes önéletrajzát és motivációs levelét– a hr@hu.timacagro.com e-mail címre kérjük eljuttatni „TAH Tolna-Zala/2014” megjelöléssel.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Változás az osztalék adózásában

Az új szociális hozzájárulási adó törvény hatályba lépésével egyidejűleg az egészségügyi hozzájárulással kapcsolatos szabályozást hatályon kívül helye...

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!