Álláshirdetés: értékesítő - területi képviselő (x)

Agro Napló
Békés, Csongrád , Jász-Nagykun-Szolnok megye

Az Argos-F Kft. folyékony állattakarmány adalékok, elsősorban melasz alapú takarmányok (Melavite), ill. vitamin- és ásványi anyag tartalmú takarmány kiegészítők gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, főleg kérődző állatokat tartó gazdaságok számára.

Az értékesítő feladatai  –

    • Megrendelések és szállítási ütemezés koordinálása, rendelések ösztönzése.
    • A jelenlegi vevők megtartása, potenciális vevők felkutatása.
    • Árajánlatok készítése.
    • Partnerkapcsolatok ápolása magas szinten.
    • Felmerülő problémák professzionális kezelése.
    • A cég termékportfóliójának bemutatása.
    • Ártárgyalások lebonyolítása.
    • A területre kitűzött kereskedelmi célok megvalósítása.
    • Új termékek bevezetése; akciók, promóciók lebonyolítsása.
    • Jelentések, előrejelzések készítése, határidőre történő leadása.
    • Nyilvántartás vezetése vevőkről, potenciális vevőkről.
    • Kapcsolattartás a cégvezetéssel, értékesítési vezetővel, területi képviselőkkel és az értékesítési háttér csapat tagjaival.műszak, logisztika és sofőrök).

Elvárt képességek és tapasztalatok –

    • Kereskedelmi  vagy szakmai tapasztalat
    • Minimum középfokú végzettség, lehetőleg állattenyésztési területen
    • Az állatfaj (szarvasmarha / sertés) takarmányozási ismerete
    • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
    • Önálló, eredményorientált, dinamikus munkavégzés saját eszközökk
    • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek ( E-mail, Word és Excel ismeretek -, ​​kommunikáció e-mailben, egyszerű táblázatok és jelentések elkészítése, némi PowerPoint tapasztalat  előnyös lehet)
    • Vállalkozói jogviszony
    • Saját autó használata elvárt az utazásokhoz; gyakorlott gépjárművezető "B" kategóriás jogosítvánnyal,
    • Földrajzi közelség a területhez (pl. Szarvas, Békéscsaba, Orosháza, Mezőberény)

Amit nyújtani tudunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan bővülő, sikeres piacvezető vállalatnál
    • Versenyképes, teljesítményarányos jutalék.
    • Telefon, üzemanyag költségtérítés.
    • Támogató vállalati légkör, rugalmas munkavégzés.

Önéletrajzokat az info@argosfgroup.com e-mail címre várjuk!

Címlapkép: Getty Images
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!
EZT OLVASTAD MÁR?
AgroNapló  |  2024. május 17. 10:03