Tisztújító küldöttközgyűlést tartott a Tej Terméktanács

Agro Napló
A Tej Szakmaközi Szervezet és Terméktanács szeptember közepén tartotta – háromévente esedékes – tisztújító küldöttközgyűlését – közölte a szakmaközi szervezet az Agro Naplóval.

A Tej Terméktanács küldöttei megválasztották az új 22 tagú elnökséget, amelyben ismételten helyet kapott a 4 kiskereskedelmi lánc egy-egy képviselője mellett a tejtermelők és tejfeldolgozók képviseletében is 9-9 tag.

A tisztújítás során az elnökség tagjai a korábbi elnöknek, társelnöknek és ügyvezető Igazgatónak szavaztak ismételten bizalmat.

Így a terméktanács elnöksége Istvánfalvi Miklóst, a Pusztavámi Tejszövetkezet Zrt. igazgatósági tagját elnöknek; Szautner Pétert, a FrieslandCampina Hungária Zrt. vezérigazgatóját társelnöknek, míg Harcz Zoltánt ügyvezető igazgatónak választotta – tartalmazza a tájékoztatás.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Ismét forráshoz jut a tejágazat

Ismét forráshoz jut a tejágazat

A kormány elkötelezett a hazai tejtermelés és a tejfeldolgozás fejlesztése érdekében, ezért a szakágazat szereplői az elkövetkezendő időszakban tovább...

CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK

NÖVÉNYVÉDELEM – LEEB (x)

A decemberi nagy havazások mindenkit reménnyel töltöttek fel, hogy végre lesz csapadék, és a talajokból a hiány pótolva lesz. Amit azonban azóta látunk, az elmaradt a feltöltő mennyiségtől.

EZT OLVASTAD MÁR?
AgroNapló  |  2026. június 10. 08:00