Másodszor díjazták a Digitális Bemutató Gazdaságok szakembereit
Gödöllőn tartott díjátadót a Digitális Agrárakadémia 2022. december 5-én a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem rektori dísztermében.
Gödöllőn tartott díjátadót a Digitális Agrárakadémia 2022. december 5-én a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem rektori dísztermében.
Újabb tizenöt agrárinnovációt alkalmazó gazdálkodó nyerte el a Digitális Agrárakadémia konzorciuma által alapított Digitális Bemutató Gazdaság Díjat.

Szlovákiában kritikus mértékben csökkent a barnamedve-állomány, miközben a medvetámadások száma növekedett.
Az EUDR változtatásának célja, hogy kiszámíthatóbbá és egyszerűbbé tegyék az alkalmazást, miközben az erdőirtás elleni küzdelem továbbra is központi cél.
Az ünnepi időszak közeledtével egyre többen választják a személyre szabott, házilag készített gasztroajándékokat.
A beruházások várható élénkülése, a stabilizálódó makrogazdasági háttér együttesen kedvező feltételeket teremthetnek a vállalatok számára.
Az Alapvetés podcast eheti különkiadásában az ágazat fontos szereplői értékelték a 2025-ös év kihívásait.