Álláslehetőség területi képviselői állásra (x)

Agro Napló
A 15 éves HAT-AGRO Csoport hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres területi képviselői pozícióba.

A munkavégzés helye: Tolna, Baranya, Somogy megye

Feladatok:

- új ügyfelek felkutatása

- szaktanácsadás

- értékesítés

Elvárások:

- Pályakezdő státusz (diplomás, maximum 25 éves kor)

- Felsőfokú agrár végzettség

- Angol és /vagy német nyelv magasfokú ismerete

- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

- Pontos, precíz munkavégzés

- Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség

- „B” kategóriás jogosítvány

- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Word, Excel)

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem

- Folyamatos szakmai fejlődés

- Fiatalos, dinamikus csapat

- Nemzetközi munkakörnyezet

- Hosszú távú karrier lehetőség

- Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az job@hatagro.hu e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: területi képviselő

Címlapkép: Getty Images
CÍMLAPRÓL AJÁNLJUK
KONFERENCIA
AgroFuture 2024
Új rendezvény a fenntarthatósági követelményeről és innovációs lehetőségekről!
AgroFood 2024
Országos jelentőségű rendezvény az élelmiszeripari vállalkozások számára!
Vállalati Energiamenedzsment 2024
Tudatos vállalati energiamenedzsment a hazai cégeknek!
Agrárium 2024
Jön a tavasz kiemelkedő agráripari konferenciája!