MENÜ

A legkiválóbb mezőgépész tanulók csapnak össze Kenderesen

2017.03.27.

Március 29-31. között rendezik a Mezőgazdasági gépész Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SzKTV). Az idei évben Kenderesi Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium nyerte el a rendezés jogát.

A kenderesi döntőben az írásbeli selejtező fordulón továbbjutott legjobb 24 versenyző méretteti meg magát. A versenyen szóbeli és gyakorlati feladatokkal kell megbirkózni.

A döntős 24-ek közül a legjobb eredményt elért tanulók szakmunkás bizonyítványt kaphatnak.

A résztvevők közül többen a MEGFOSZ és az Agro Napló által szervezett MezőgépÉSZek vetélkedőben is részt vettek. Jó versenyzést kívánunk!

A döntőbe jutott versenyzők és iskolák:

 

FM Kelet-magyarországi Agrár-szakképző Központ Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégiuma
6440 Jánoshalma, Béke tér 13.

1 Hunyadi Ármin  
2 Horváth Imre   
     

Vay Ádám Gimnázium, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
4561 Baktalórántháza, Naményi út 7.

1 Fodor Miklós Dániel  
2 Miklós Gábor  
3 Kiss Tibor Bence  
     

FM ASzK - Pétervásárai Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma
3250 Pétervására, Keglevich út 19.

1 Bartók Tamás  
2 Zay Ferenc  
     

Kenderesi Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
5331 Kenderes, Szent István út 27.

1

Papp Károly Dávid

 
     

Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola
3400 Mezőkövesd Gróf Zichy János út 18.

1

Tari Patrik

 
     

Tokaji Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
3910 Tokaj Tarcali út 52.

1

Varga Péter

 
     

Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium Eötvös József Szakképző Iskolája és Kollégiuma
8111 Seregélyes, Fő u. 278.

1

Varga Zsolt

 
     

Széchenyi István Mezőgazdaság és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
4220 Hajdúböszörmény, Radnóti u. 3.

1

Oláh Antal

 
     

Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
6500 Baja Szent Antal utca 96.

1

Eszik Szilárd

 
     

Pápai Szakképzési Centrum Reguly Antal Szakképző Iskolája és Kollégiuma
8420 Zirc, Alkotmány u. 16.

1

Varga Győző

 

2

Polgár Csaba

 
     

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakképző Iskola
9300 Csorna, Kórház u. 28.

1

Vida Tibor

 

2

Kaltsits Márk

 
     

FM DASzK Vépi Középiskolája, Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma
9751 Vép Szent Imre u. 36-38.

1

Kovács Zsolt

 

2

Herman Bálint

 
     

Galamb József Mezőgazdasági Szakképző Iskola
6900 Makó, Szép utca 2-4 sz.

1

Szügyi Balázs

 
     

Gál Ferenc Főiskola Békési Szakképző Iskola Gimnázium és Kollégium
5630 Békés, Hőzső u 39.

1

Képe Tibor Dániel

 
     

Kétegyházai Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
5741 Kétegyháza, Gyulai út 6.

1

Poljovka Kristóf János

 
     

Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
4700 Mátészalka Baross L. u. 12-14.

1

Kiss Imre

 
     

Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskola
8734 Somogyzsitfa, Ady E. u. 8.

1

Horváth Csaba